TRABZON

ŞEHİR MERKEZİ
​Şehir Merkezinden Trabzon Havalimanı’na Kalkış Saatleri:
 
BEŞİRLİ ORHAN PETROL (OPET ÖNÜ) 06:00 08:30 10:30 16:00 19:00
KARŞIYAKA KAVŞAK KARŞIYAKA KAVŞAĞI OTOBÜS DURAĞI (İSMAR KARŞISI) 06:05 08:35 10:35 16:05 19:05
TANJANT MİGROS MİGROS ÖNÜ OTOBÜS DURAĞI 06:10 08:40 10:40 16:10 19:10
MEYDAN ZEYTİNLİK BELEDİYE OTOBÜS DURAĞI (TS CLUB ÖNÜ) 06:15 08:45 10:45 16:15 19:15
HAVALİMANI VARIŞ (Varış) 06:30 09:00 11:00 16:30 19:30

Servis Hareket Yerleri

Beşirli Uzunkum Otel, Orhan Petrol Opet Önü

Önemli Bilgilendirme: İç hat uçuşlarına göre düzenlenen otobüs seferlerimizin saatlerinde, uçuş iptallerine bağlı olarak değişiklik yada iptaller yaşanabilmektedir. Mağduriyet oluşmaması adına seyahatiniz öncesinde 0850 222 0 487 numaralı Çağrı Merkezi hattımıza ulaşarak bilgi almanızı rica ederiz.

Trabzon Havalimanı'na inen tüm tarifeli iç hat uçuşları için servis düzenlenmektedir.

İnteraktif Ulaşım Haritası için tıklayınız.

Servis Güzergahı

Beşirli, Uzunkum, Yavuz Selim Bulvarı, Tanjant Erdoğdu Kavşağı, Tanjant Yolu, Trabzon Havalimanı

Yolcu Alma Noktaları

BEŞİRLİ ORHAN PETROL (OPET ÖNÜ), KARŞIYAKA KAVŞAĞI OTOBÜS DURAĞI (İSMAR KARŞISI), TANJANT MİGROS ÖNÜ OTOBÜS DURAĞI, ZEYTİNLİK BELEDİYE OTOBÜS DURAĞI (TS CLUB OUTLET ÖNÜ)

NOT: Uçakların kalkış saatlerinden 2 saat önce uçak yolcularının otobüs kalkış noktasında hazır bulunmaları gerekmektedir. Talep doğrultusunda grup taşımacılığı yapılmaktadır.

​​​

Yolculuk Süresi

Yaklaşık 30 dakika olup, trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Bilet Fiyatı

11,00 TL (KDV dahil)

​​
Havalimanı Adı Trabzon Havalimanı
İşletme Sorumlusu Ali Turan
Mobil
0850 222 0 487
E-Posta trabzonbus@havas.net
Otobüs İşletmesi Trabzon Havalimanı Otobüs İşletmesi
​​​​
HOPA - ARDEŞEN - RİZE

Hopa Şehir Merkezi'nden Trabzon Havalimanı’na Servis Kalkış Saatleri

Pazartesi

Hopa 01:00 02:30 03:30 05:00 07:30 09:00 11:00 12:00 13:00 15:30 16:30 18:00
Arhavi 01:15 02:45 03:45 05:15 07:45 09:15 11:15 12:15 13:15 15:45 16:45 18:15
Fındıklı 01:30 03:00 04:00 05:30 08:00 09:30 11:30 12:30 13:30 16:00 17:00 18:30
Ardeşen 02:00 03:30 04:30 06:00 08:30 10:00 12:00 13:00 14:00 16:30 17:30 19:00
Pazar 02:10 03:40 04:40 06:10 08:40 10:10 12:10 13:10 14:10 16:40 17:40 19:10
Çayeli 02:30 04:00 05:00 06:30 09:00 10:30 12:30 13:30 14:30 17:00 18:00 19:30
Rize 03:00 04:30 05:30 07:00 09:30 11:00 13:00 14:00 15:00 17:30 18:30 20:00
Derepazarı 03:05 04:35 05:35 07:05 09:35 11:05 13:05 14:05 15:05 17:35 18:35 20:05
İyidere 03:10 04:40 05:40 07:10 09:40 11:10 13:10 14:10 15:10 17:40 18:40 20:10
Of 03:20 04:50 05:50 07:20 09:50 11:20 13:20 14:20 15:20 17:50 18:50 20:20
H.limanı 04:30 06:00 07:00 08:30 11:00 12:30 14:30 15:30 16:30 19:00 20:00 21:30

Salı

Hopa 01:00 02:30 03:30 05:00 07:30 09:00 11:00 12:00 13:00 15:30 16:30 18:00
Arhavi 01:15 02:45 03:45 05:15 07:45 09:15 11:15 12:15 13:15 15:45 16:45 18:15
Fındıklı 01:30 03:00 04:00 05:30 08:00 09:30 11:30 12:30 13:30 16:00 17:00 18:30
Ardeşen 02:00 03:30 04:30 06:00 08:30 10:00 12:00 13:00 14:00 16:30 17:30 19:00
Pazar 02:10 03:40 04:40 06:10 08:40 10:10 12:10 13:10 14:10 16:40 17:40 19:10
Çayeli 02:30 04:00 05:00 06:30 09:00 10:30 12:30 13:30 14:30 17:00 18:00 19:30
Rize 03:00 04:30 05:30 07:00 09:30 11:00 13:00 14:00 15:00 17:30 18:30 20:00
Derepazarı 03:05 04:35 05:35 07:05 09:35 11:05 13:05 14:05 15:05 17:35 18:35 20:05
İyidere 03:10 04:40 05:40 07:10 09:40 11:10 13:10 14:10 15:10 17:40 18:40 20:10
Of 03:20 04:50 05:50 07:20 09:50 11:20 13:20 14:20 15:20 17:50 18:50 20:20
H.limanı 04:30 06:00 07:00 08:30 11:00 12:30 14:30 15:30 16:30 19:00 20:00 21:30

Çarşamba

Hopa 01:00 02:30 03:30 05:00 07:30 09:00 11:00 12:00 13:00 15:30 16:30 18:00
Arhavi 01:15 02:45 03:45 05:15 07:45 09:15 11:15 12:15 13:15 15:45 16:45 18:15
Fındıklı 01:30 03:00 04:00 05:30 08:00 09:30 11:30 12:30 13:30 16:00 17:00 18:30
Ardeşen 02:00 03:30 04:30 06:00 08:30 10:00 12:00 13:00 14:00 16:30 17:30 19:00
Pazar 02:10 03:40 04:40 06:10 08:40 10:10 12:10 13:10 14:10 16:40 17:40 19:10
Çayeli 02:30 04:00 05:00 06:30 09:00 10:30 12:30 13:30 14:30 17:00 18:00 19:30
Rize 03:00 04:30 05:30 07:00 09:30 11:00 13:00 14:00 15:00 17:30 18:30 20:00
Derepazarı 03:05 04:35 05:35 07:05 09:35 11:05 13:05 14:05 15:05 17:35 18:35 20:05
İyidere 03:10 04:40 05:40 07:10 09:40 11:10 13:10 14:10 15:10 17:40 18:40 20:10
Of 03:20 04:50 05:50 07:20 09:50 11:20 13:20 14:20 15:20 17:50 18:50 20:20
H.limanı 04:30 06:00 07:00 08:30 11:00 12:30 14:30 15:30 16:30 19:00 20:00 21:30

Perşembe

Hopa 01:00 02:30 03:30 05:00 07:30 09:00 11:00 12:00 13:00 15:30 16:30 18:00
Arhavi 01:15 02:45 03:45 05:15 07:45 09:15 11:15 12:15 13:15 15:45 16:45 18:15
Fındıklı 01:30 03:00 04:00 05:30 08:00 09:30 11:30 12:30 13:30 16:00 17:00 18:30
Ardeşen 02:00 03:30 04:30 06:00 08:30 10:00 12:00 13:00 14:00 16:30 17:30 19:00
Pazar 02:10 03:40 04:40 06:10 08:40 10:10 12:10 13:10 14:10 16:40 17:40 19:10
Çayeli 02:30 04:00 05:00 06:30 09:00 10:30 12:30 13:30 14:30 17:00 18:00 19:30
Rize 03:00 04:30 05:30 07:00 09:30 11:00 13:00 14:00 15:00 17:30 18:30 20:00
Derepazarı 03:05 04:35 05:35 07:05 09:35 11:05 13:05 14:05 15:05 17:35 18:35 20:05
İyidere 03:10 04:40 05:40 07:10 09:40 11:10 13:10 14:10 15:10 17:40 18:40 20:10
Of 03:20 04:50 05:50 07:20 09:50 11:20 13:20 14:20 15:20 17:50 18:50 20:20
H.limanı 04:30 06:00 07:00 08:30 11:00 12:30 14:30 15:30 16:30 19:00 20:00 21:30

Cuma

Hopa 01:00 02:30 03:30 05:00 07:30 09:00 11:00 12:00 13:00 15:30 16:30 18:00
Arhavi 01:15 02:45 03:45 05:15 07:45 09:15 11:15 12:15 13:15 15:45 16:45 18:15
Fındıklı 01:30 03:00 04:00 05:30 08:00 09:30 11:30 12:30 13:30 16:00 17:00 18:30
Ardeşen 02:00 03:30 04:30 06:00 08:30 10:00 12:00 13:00 14:00 16:30 17:30 19:00
Pazar 02:10 03:40 04:40 06:10 08:40 10:10 12:10 13:10 14:10 16:40 17:40 19:10
Çayeli 02:30 04:00 05:00 06:30 09:00 10:30 12:30 13:30 14:30 17:00 18:00 19:30
Rize 03:00 04:30 05:30 07:00 09:30 11:00 13:00 14:00 15:00 17:30 18:30 20:00
Derepazarı 03:05 04:35 05:35 07:05 09:35 11:05 13:05 14:05 15:05 17:35 18:35 20:05
İyidere 03:10 04:40 05:40 07:10 09:40 11:10 13:10 14:10 15:10 17:40 18:40 20:10
Of 03:20 04:50 05:50 07:20 09:50 11:20 13:20 14:20 15:20 17:50 18:50 20:20
H.limanı 04:30 06:00 07:00 08:30 11:00 12:30 14:30 15:30 16:30 19:00 20:00 21:30

Cumartesi

Hopa 01:00 02:30 03:30 05:00 07:30 09:00 11:00 12:00 13:00 15:30 16:30 18:00 23:30
Arhavi 01:15 02:45 03:45 05:15 07:45 09:15 11:15 12:15 13:15 15:45 16:45 18:15 23:45
Fındıklı 01:30 03:00 04:00 05:30 08:00 09:30 11:30 12:30 13:30 16:00 17:00 18:30 00:00
Ardeşen 02:00 03:30 04:30 06:00 08:30 10:00 12:00 13:00 14:00 16:30 17:30 19:00 00:30
Pazar 02:10 03:40 04:40 06:10 08:40 10:10 12:10 13:10 14:10 16:40 17:40 19:10 00:40
Çayeli 02:30 04:00 05:00 06:30 09:00 10:30 12:30 13:30 14:30 17:00 18:00 19:30 01:00
Rize 03:00 04:30 05:30 07:00 09:30 11:00 13:00 14:00 15:00 17:30 18:30 20:00 01:30
Derepazarı 03:05 04:35 05:35 07:05 09:35 11:05 13:05 14:05 15:05 17:35 18:35 20:05 01:35
İyidere 03:10 04:40 05:40 07:10 09:40 11:10 13:10 14:10 15:10 17:40 18:40 20:10 01:40
Of 03:20 04:50 05:50 07:20 09:50 11:20 13:20 14:20 15:20 17:50 18:50 20:20 01:50
H.limanı 04:30 06:00 07:00 08:30 11:00 12:30 14:30 15:30 16:30 19:00 20:00 21:30 03:00

Pazar

Hopa 01:00 02:30 03:30 05:00 07:30 09:00 11:00 12:00 13:00 15:30 16:30 18:00 23:30
Arhavi 01:15 02:45 03:45 05:15 07:45 09:15 11:15 12:15 13:15 15:45 16:45 18:15 23:45
Fındıklı 01:30 03:00 04:00 05:30 08:00 09:30 11:30 12:30 13:30 16:00 17:00 18:30 00:00
Ardeşen 02:00 03:30 04:30 06:00 08:30 10:00 12:00 13:00 14:00 16:30 17:30 19:00 00:30
Pazar 02:10 03:40 04:40 06:10 08:40 10:10 12:10 13:10 14:10 16:40 17:40 19:10 00:40
Çayeli 02:30 04:00 05:00 06:30 09:00 10:30 12:30 13:30 14:30 17:00 18:00 19:30 01:00
Rize 03:00 04:30 05:30 07:00 09:30 11:00 13:00 14:00 15:00 17:30 18:30 20:00 01:30
Derepazarı 03:05 04:35 05:35 07:05 09:35 11:05 13:05 14:05 15:05 17:35 18:35 20:05 01:35
İyidere 03:10 04:40 05:40 07:10 09:40 11:10 13:10 14:10 15:10 17:40 18:40 20:10 01:40
Of 03:20 04:50 05:50 07:20 09:50 11:20 13:20 14:20 15:20 17:50 18:50 20:20 01:50
H.limanı 04:30 06:00 07:00 08:30 11:00 12:30 14:30 15:30 16:30 19:00 20:00 21:30 03:00

 

Not: Servislerimiz iç hat uçuşlarına göre düzenlenmekte olup uçak iptallerine bağlı olarak iptal olan uçağın karşılığı olan servislerimizde de iptaller yaşanabilmektedir

Trabzon Havalimanı'na inen tüm tarifeli iç hat uçuşları için servis düzenlenmektedir.

İnteraktif Ulaşım Haritası için tıklayınız.

Yolcu Alma Noktaları

Hopa Hopa Ticaret Odası Karşısı (Edfa Turizm Karşısı)
Arhavi Arhavi Gösteri Merkezi karşısı (Doğa Sporları Klubü karşısı)
Fındıklı Fındıklı Toplum Sağlık Merkezi Karşısı
Ardeşen Hacışahinoğlu Petrol
Pazar Atina Cafe Önü
Çayeli Çiçek Taksi Karşısı Otobüs Durağı
Rize Kütüphane Önü
Derepazarı Alt Geçit Çıkışı PTT Karşısı
İyidere Belediye Karşısı-İyidere Köprü
Of Askerlik Şubesi Karşısı
​​​

Yolculuk Süresi

Hopa  3,5 saat
Ardeşen 2,5 saat​
Rize 1,5 saat

Ortalama yolculuk süreleri olup trafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

Bilet Fiyatları

Hopa 50,00 TL (KDV dahil)
Arhavi 50,00 TL (KDV dahil)
Fındıklı 40,00 TL (KDV dahil)
Ardeşen 40,00 TL (KDV dahil)
Pazar 33,00 TL (KDV dahil)
Çayeli 33,00 TL (KDV dahil)
Rize 27,00 TL (KDV dahil)
Derepazarı 22,00 TL (KDV dahil)
İyidere 22,00 TL (KDV dahil)
Of 18,00 TL (KDV dahil)
Havalimanı Adı Trabzon Havalimanı
İşletme Sorumlusu Ali Turan
Mobil
0850 222 0 487
E-Posta trabzonbus@havas.net
Otobüs İşletmesi Trabzon Havalimanı Otobüs İşletmesi
​​​
TİREBOLU

Duyuru
Sayın yolcularımız,
Trabzon Havalimanı-Tirebolu güzergahımızda karşılıklı yolcu taşımacılığı hizmetimize geçici süreyle ara verilmiştir. Hizmete başlama tarihlerini web sitemizden takip edebilirsiniz.
Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş.


Duyuru
Sayın yolcularımız,
Trabzon Havalimanı-Tirebolu güzergahımızda karşılıklı yolcu taşımacılığı hizmetimize geçici süreyle ara verilmiştir. Hizmete başlama tarihlerini web sitemizden takip edebilirsiniz.
Havaalanları Yer Hizmetleri A.Ş.


Yolcu Alma Noktaları

Tirebolu: Otogar İçi- Kamil Koç Yazıhanesi Önü

Görele: Otogar

Çavuşlu: Üst Geçit Altı

Eynesil: Işıklar Kavşak

Beşikdüzü: Otogar Karşısı Kilim Mobilya Önü

Vakfıkebir: Otogar

Çarşıbaşı: Bellona Mobilya Önü

Akçaabat: Ak Camii Karşısı Üst Geçit Altı

​​​​​​​

Yolculuk Süresi

Yaklaşık 2 saat olup, trafik yoğunluğuna göre değişeb​ilmektedir.

Bilet Fiyatları

Tirebolu 23,00 TL (KDV Dahil)
Görele 23,00 TL (KDV Dahil)
Çavuşlu 23,00 TL (KDV Dahil)
Eynesil 23,00 TL (KDV Dahil)
Beşikdüzü 16,00 TL (KDV Dahil)
Vakfıkebir 16,00 TL (KDV Dahil)
Çarşıbaşı 16,00 TL (KDV Dahil)
Akçaabat 16,00 TL (KDV Dahil)
​ ​
Havalimanı Adı Trabzon Havalimanı
İşletme Sorumlusu Ali Turan
Mobil
0850 222 0 487
E-Posta trabzonbus@havas.net
Otobüs İşletmesi Trabzon Havalimanı Otobüs İşletmesi
​​